Menü

Evden Kaçış Oyunu facebook paylaş Evden Kaçış Oyunu twitter paylaş Evden Kaçış Oyunu google plus paylaş Evden Kaçış Oyunu linkedin paylaş
22.07.2015
Çarşamba


Evden Kaçış Oyunu


Selamlar;

Son zamanların en popüler aktivitelerinden evden kaçış oyunları çok zevkli :) Daha doğrusu zevkli gibi görünüyor. Çok yakın zamanda Kadıköy de bulunan patronn evden kaçış oyunuyla denemelere başlayacağım. 

Aslında ilk olarak evden kaçış oyunu olarak çıktığı için adı öyle kalmış. Kimisinde patronun kasasındaki paraları çalış kaçıyorsunuz, kimisinde korku dolu dakikalar yaşıyorsunuz, kimisinde kimya laboratuvarından kaçıyorsunuz. Hepsinin zorluk seviyeleri farklı.

Çoğu 1 saat sürüyor. 1 saat sonunda size verilen görevleri tamamlamanız gerekiyor. Çok çeşitli şifreler ve kurtulma yöntemleri var. İstanbul' da çok bir anda çok fazla sayıda evden kaçış oyunu açıldı. Sadece Kadıköy' de 30 u geçti. 

Arkadaşlarınızla beraber çok eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir aktivite. Bana sorarsanız fiyatı da uygun.

Herkese iyi eğlenceler :)

En yakın zamanda evden kaçış oyunlarını listeleyeceğim...

[ YORUM YAZ ] [ YAZDIR ]
Anahtar kelimeler: evden, kaçış, oyunu, oyunları

evden kaçış oyunu facebook paylaş evden kaçış oyunu twitter paylaş evden kaçış oyunu google plus paylaş evden kaçış oyunu linkedin paylaş
30.08.2015
Pazar


evden kaçış oyunu


Merhaba;

Kısa süre önce sizlere evden kaçış oyunundan bahsetmiştim. Geçtiğimiz günlerde değişik bir senaryosu olan evden kaçış oyununa gittim. Adı Patronn. Siz ofis çalışanısınız ve patron 1 saatliğine ofisten gidiyor :) Ne oluyorsa bundan sonra oluyor :)

Amacınız patron geri dönene kadar kasadaki parayı çalıp ofisten kaçmak. Gerçekten heyecan dolu dakikalar geçiriyorsunuz.

Aşağıdaki linkten sitelerine ulaşabilirsiniz. İyi eğlenceler.
[ YORUM YAZ ] [ YAZDIR ]
Anahtar kelimeler: evden, kaçış, oyunu, patronn, evden kaçış oyunu, kadıköy evden kaçış