Menü

İngilizce Konuşmak Artık İnanılmaz Kolay ve Eğlenceli. Konusarakogren.com! facebook paylaş İngilizce Konuşmak Artık İnanılmaz Kolay ve Eğlenceli. Konusarakogren.com! twitter paylaş İngilizce Konuşmak Artık İnanılmaz Kolay ve Eğlenceli. Konusarakogren.com! google plus paylaş İngilizce Konuşmak Artık İnanılmaz Kolay ve Eğlenceli. Konusarakogren.com! linkedin paylaş
21.05.2015
Perşembe


İngilizce Konuşmak Artık İnanılmaz Kolay ve Eğlenceli. Konusarakogren.com!


ingilizce

İngilizce Konuşmak Artık İnanılmaz Kolay ve Eğlenceli. Konusarakogren.com!

İngilizce dil bilgisini kendi evinizin sıcak ortamından hiç çıkmadan öğrenmeye ne dersiniz. Türkiye de yeni yayılmaya başlayan online sistem ile eğitimli öğretmenler sayesinde yabancı dili rahatlıkla konuşabilir her gittiğiniz ülkede rahatlıkla yabancılık çekmeden istediğiniz gibi davranabilirsiniz. yabancı dili bu sistem sayesinde temelinden öğrenebilir ders saatlerinizi istediğiniz gibi kendiniz ayarlayabilirisiniz. Kendi dilleri İngilizce olan eğitmenler sayesinde başka ülkelere gitmeden her istediğinizi sorarak onlar gibi konuşabilirsiniz. Kendi gelişiminizi sistem üzerinden kendiniz takip edebilir öğrendiğiniz yabancı dilini seviyesi nasıl bakabilirsiniz.

http://www.konusarakogren.com bizleri ziyaret edebilirsiniz. Eğitmenlerimiz sizleri hiç sıkmadan sanki sizlerin daha önceden arkadaşları imiş gibi davranır sizlere soru cevap sistemi ile yabancı dili öğretmeye çalışırlar. Sizlerde isterseniz sistemin sayfasından bu sistemin inceliklerini takip edebilirsiniz. Yabancı dili bizim eğitmenlerimiz sayesinde sadece konuşarak kalmazsınız daha eğlenceli bir hale getirdiğimiz kendi sistemimiz ile dil bilginizde geliştirir gramerleri rahatlıkla kullanmaya başlarsınız. Öğrenci olmaya karar verdiyseniz kendi öğrenci paneliniz üzerinden kendi ses kaydınızı tutar ve daha sonra dinleyerek kendi hatalarınızı düzeltebilir ve kendinizi geliştirmeye devam edersiniz. Sizlere veriler ingilizce ödevleri, görevleri ne sıklıkla yapmak istediğinizi belirleyin ve kendinizi hiş zorlamadan çalışmaya devam edin. Sistem bu kadar güzel çalışmakta ve sizlerde istediğiniz zaman diliminde yabancı dil öğrenmektesiniz. Evinizde bir bilgisayarınız ve bir mikrofonunuz varsa ister bilgisayar üstünden ister skayp üzerinden rahatlıkla derslere online takılabilir seçtiğiniz zaman dilimi kadar online sınıflarda kalıp eğitmeninizden dersler alabilirsiniz.

Hiç İngilizce bilmeseniz bile bizim için hiç önemli değil. Sanki yabancı bir ülke de imişsiniz gibi eğitmenleriniz sizlerle hoş sohbetler ederek sizlere İngilizce dersi vermeye başlayacaklar seviyenize göre puan vererek sizleri ona göre eğitmeye devam edeceklerdir. Sistem gayet ve güzel sizleri de aramızda görmek isteriz.
[ YORUM YAZ ] [ YAZDIR ]
Anahtar kelimeler: ingilizce, konuşarak öğren