Menü

Bir iki mesaj facebook paylaş Bir iki mesaj twitter paylaş Bir iki mesaj google plus paylaş Bir iki mesaj linkedin paylaş
23.12.08
Salı


Bir iki mesaj


Bu aralar bana gelen birkaç ilginç ve komik mesajı paylaşacağım :))
Gerçekten bazıları çok enteresan

Tükrcell tavuğunun hazin sonu:
Tükrcellin tarife yumurtlayan tavuğu gittiği reklam çekimi dönüşünde vodafone ve avea horozları tarafından tecavüze uğradı. Tavuk olay yerinde şebekelerinden dolayı kapsama alanı dışına çıktı !
Olay yerinde yakalanan horozlardan vodafone ANI YAŞADIM avea ise OHH BEE dedi. Tavuğun sahibi Recep İvedik çok sinirli olduğunu söyledi :)

Ayakkabı numaranı 5 ile çarp 50 ekle çıkan sonucu 20 ile çarp. Sonuca 1008 ekle sonra doğum yılını çıkar. Bulduğun sayının ilk iki rakamı ayakkabı numaran son iki rakamıda yaşın. Harbi ilginç :)

Birgün tavşan ormanda koşu yapıyormuş. Yolda esrar içen zürafaya rastlamış. Kardeş bırak böyle şeyleri gel koşup sağlıklı yaşayalım demiş ve koşmaya başlamışlar. İleride kokain çeken file rastlamışlar, fil kardeş bırak böyle şeyleri gel koşalım sağlıklı kalalım demişler başlamışlar üçü koşmaya. Az ileride eroin alan aslana rastlamışlar. Tavşan; Aslan kardeş bırak böyle zararlı şeyleri gel koşalım demiş. Aslan gerinmiş tavşana bir yumruk patlatmış. Zürafa sormuş; Aslan kardeş niye vurdun tavşana?  Aslan cevap vermiş. Bu manyak ne zaman extacy içse ormanı peşine takıp koşturuyor :))

 

[ YORUM YAZ ] [ YAZDIR ]
Anahtar kelimeler: sms, mesaj, komik mesaj, ilginc mesaj, mesajlar, ilginc komik mesaj, komik sms, ilginc sms, komik mesaj, ilginc mesaj