Menü

Aybar Dumlu Youtube Kanalımı Açtım facebook paylaş Aybar Dumlu Youtube Kanalımı Açtım twitter paylaş Aybar Dumlu Youtube Kanalımı Açtım google plus paylaş Aybar Dumlu Youtube Kanalımı Açtım linkedin paylaş
25.01.2021
Pazartesi


Aybar Dumlu Youtube Kanalımı Açtım


Merhaba,
Bir kaç makalemde de yazmıştım. Açacağımı söylemedim ama demek ki kendime sinyaller gönderiyormuşum. Sonunda kesin bir kararla vlog olarak YouTube üzerinden kanalımı açtım. Benim için biraz zor olacak çünkü spesifik bir konum yok. Daha çok açma sebebim blog içeriklerinin videolarını çekmek ve YouTube kanalımda yayınlamak. 

Çeşitli listeler oluşturmayı düşünüyorum. Belki blog içeriklerini farklı bir liste olarak paylaşırım. Bunun yanında işyeri sahipleriyle videolar çekeceğim kesin. Eskiden beri çevremdeki firma sahipleriyle video çekme isteğim vardı. Sanırım bu Vlog ile birlikte bunu hayata geçireceğim. Yani anlayacağınız bir diğer listemizde patronlarla ilgili olacak :)

Bunların yanında bir kaç fikrim var. Bulduğum fikirleri de kaynak bolluğuna göre hayata geçireceğim. Bakalım nasıl ilerleyecek.

Şimdi bunları söylemezsem olmaz, racon böyle. Lütfen sizde videoları beğenmeyi, kanalıma abone olmayı ve zile tıklamayı unutmayın :D


Bloğumun sloganı severek yazıyorum. Tanıtım videosunu izlerseniz YouTube kanalımın sloganını da duymuş olursunuz.

Aybar Dumlu
Severek Yazıyorum

BU MAKALENİN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

aybar dumlu youtube




[ YORUM YAZ ] [ YAZDIR ]
Anahtar kelimeler: youtube, vlog, video, aybar dumlu, video kanalı, youtube kanalı